Ekkov – torby z upcyklingu

Sklep

Regulamin

WPROWADZENIE

Regulamin reguluje Twoje zakupy i korzystanie z witryny www.ekkov.eu oraz stanowi umowę między Tobą jako prywatnym konsumentem a Meritum, polską firmą z siedzibą w 60-472 Poznań, Polska, Nałęczowska 137, Numer NIP: 7811157756, Regon – 639817456, będącym właścicielem sklepu internetowego ekkov.pl (dalej „EKKOV”). Email: shop@ekkov.pl. Używając i dokonując zakupu w tej witrynie, wyrażasz zgodę na niniejsze Warunki. Upewnij się, że przeczytałeś i zrozumiałeś niniejsze warunki użytkowania podczas korzystania z naszej witryny.

PRODUKTY I CENY

Sklep EKKOV.pl ma prawo do zmiany cen, naliczania dodatkowych kosztów i zmiany informacji o produktach, takich jak zdjęcia produktów i oferty, bez uprzedzenia. Dostępne zdjęcia produktów i teksty informacyjne odzwierciedlają produkt w możliwie największym stopniu. Obrazy mogą się różnić w zależności od ustawień kolorów w komputerze. Wszystkie zdjęcia należy traktować wyłącznie jako ilustracje i nie gwarantują one prawidłowego wyglądu ani właściwości.

Wszystkie ceny na naszej stronie internetowej są w PLN i zawierają podatek VAT. Należy pamiętać, że zamówienia spoza UE mogą podlegać cłom importowym i / lub podatkom, nad którymi EKKOV nie ma kontroli, a tym samym nie może być pociągnięty do odpowiedzialności. Pozostanie to w gestii klienta. Zalecamy skontaktowanie się z lokalnymi organami celnymi w sprawie podatków i ceł należnych przed złożeniem zamówienia.

KODY PROMOCYJNE

Kody rabatowe są oferowane za pośrednictwem naszego Newslettera lub naszych akcji marketingowych. Każdy kod podlega odrębnym warunkom użytkowania dotyczącym ważności, oferowanego rabatu, zakresu promocji itp.

Kody nie łączą się z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi. Aby skorzystać ze zniżki, musisz wpisać kod promocyjny przy kasie.

W przypadku jakichkolwiek problemów z zastosowaniem kodu promocyjnego prosimy o kontakt pod adresem shop@ekkov.pl

INFORMACJE OSOBISTE

Robiąc zakupy w EKKOV, zachowamy część Twoich danych, aby zrealizować Twój zakup. Wszystkie dane osobowe są poufne i chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami. Masz prawo zażądać dostępu do swoich danych, a jeśli są nieważne lub niekompletne, możesz zażądać ich zmiany lub usunięcia. EKKOV może również wykorzystywać pliki cookie, na przykład w celu ulepszenia korzystania ze strony internetowej. Możesz przeczytać więcej o tym, jak wykorzystujemy dane osobowe i pliki cookie tutaj.

ZAMÓWIENIA

Składając zamówienie, Klient oświadcza i potwierdza, że zapoznał się i akceptuje niniejszy Regulamin. Akceptacja regulaminu jest wymagana przy składaniu zamówienia i następuje w trakcie realizacji zamówienia.

Po otrzymaniu zamówienia wyślemy potwierdzenie na Twój adres e-mail. Dlatego ważne jest, aby podczas składania zamówienia podać prawidłowy adres e-mail. Zalecamy zapisanie tej wiadomości e-mail, aby ułatwić kontakt z obsługą klienta w przyszłości. Potwierdzenie zamówienia wysłane do klienta pocztą elektroniczną potwierdza umowę między klientem a EKKOV.pl. Potwierdzenie zamówienia, które zostanie wysłane wraz z zamówieniem, jest jednocześnie gwarancją dowodu zakupu.

Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 1 dnia roboczego od otrzymania płatności.

ZAPŁATA

W zależności od miejsca wysyłki możesz zapłacić kartą kredytową lub debetową lub przelewem bankowym. EKKOV nie obsługuje numerów kart kredytowych. Nie ma żadnych dodatkowych opłat za płatności kartą lub przelewem po stronie klienta.

EKKOV zastrzega sobie prawo do odstąpienia od transakcji w przypadku podania nieprawidłowych danych osobowych lub niedostępności produktu. W takim przypadku pieniądze wpłacone przez klienta zostaną zwrócone na wskazany przez klienta rachunek bankowy. W przypadku wycofania danego produktu, EKKOV powiadomi klienta o zamienniku lub równoważnym produkcie, jeśli będzie dostępny.

DOSTAWA

Dostawy są realizowane we współpracy z InPost oraz DHL i jego partnerami w innych krajach. Koszt wysyłki zależy od rozmiaru paczki, kraju docelowego i jest wyświetlany po wybraniu kraju dostawy przy kasie, przed potwierdzeniem zamówienia.

Jeśli nie będziemy w stanie dotrzymać zaplanowanego terminu dostawy, poinformujemy Cię jak najszybciej i zdecydujesz, czy kontynuować realizację zamówienia z wydłużonym terminem dostawy, czy też odstąpić od zamówienia. W przypadku, gdy jako klient uważasz, że dostawa jest opóźniona w taki sposób, że nie chcesz już realizować zamówienia, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Jeśli zamówienie zostało już wysłane, klient jest zobowiązany odebrać zamówienie i zwrócić je do EKKOV, która pokryje również koszty zwrotu. Przyczyny opóźnienia mogą obejmować tymczasową niedostępność produktu, nieprzewidziane okoliczności, problemy ze strefą dostaw.

Więcej informacji na temat wysyłki można znaleźć tutaj.

Do każdego zamówienia wysyłamy Potwierdzenie Zamówienia lub fakturę VAT. Jeśli żaden z tych dokumentów nie jest dołączony, prosimy o powiadomienie nas, abyśmy mogli Ci go przesłać.

ZWROTY I ANULOWANIE ZAMÓWIEŃ

Jako konsument prywatny masz prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia bez podania przyczyny. Prawo to przysługuje tylko w przypadku, gdy produkt i jego oryginalne opakowanie mogą zostać zwrócone w takim samym stanie, w jakim zostały odebrane. Jeśli konsumenci chcieliby skorzystać z prawa do odesłania zamówienia, powinni postępować zgodnie z naszą procedurą dostępną tutaj. Klient jest zobowiązany do skontaktowania się z EKKOV.pl w celu uzyskania autoryzacji zwrotu. Jeśli do zwracanego zamówienia nie zostanie dołączony wypełniony formularz zwrotu, EKKOV.pl może odmówić przyjęcia zwróconego towaru od klienta. Należy pamiętać, że koszt przesyłki zwrotnej pokrywa klient.

Jeśli dokonałeś już płatności, ale chcesz anulować zamówienie, powinieneś to zrobić przed wysłaniem produktów. Otrzymasz pełny zwrot potrącony przez dowolny bank i koszty obsługi księgowej.

Jeśli chcesz anulować zamówienie po jego wysłaniu, musisz najpierw odebrać zamówienie i możesz kontynuować zwykłą procedurę zwrotów, z wyłączeniem wszelkich kosztów związanych z wysyłką towarów.

TERMIN REKLAMACJI

Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni roboczych od chwili otrzymania przez Ekkov zwracanego produktu.

Jako klient ważne jest, abyś dokładnie sprawdził swoje towary / produkty po otrzymaniu przesyłki w celu sprawdzenia, czy produkty są prawidłowe i nie są uszkodzone.

Jeśli otrzymasz przedmiot i zauważysz, że jest uszkodzony lub nie pasuje do zamówienia, skontaktuj się z nami w ciągu 24 godzin od otrzymania produktu.

Wszelkie reklamacje należy kierować do naszego działu obsługi klienta za pośrednictwem poczty elektronicznej shop@ekkov.pl. Proszę podać numer zamówienia i powód reklamacji, a wkrótce skontaktujemy się z Państwem z instrukcją zwrotu produktu. Wszelkie koszty związane z odesłaniem wadliwego towaru zwracane są klientowi po otrzymaniu towaru i rozpatrzeniu reklamacji.

W przypadku, gdy zwracany produkt nie ma błędów lub wad, koszty ponosi konsument.

Wadliwe produkty zwracane do EKKOV należy traktować tak, jakby były bez wad. W przypadku wszelkiego rodzaju zwrotów niezwykle ważne jest, aby produkt był zapakowany w taki sposób, aby nie został uszkodzony w transporcie.

EKKOV.pl ma prawo do wymiany wadliwego towaru na towar tego samego modelu. Jeśli artykuł został wycofany, klient otrzyma pełny zwrot pieniędzy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Odpowiedzialność EKKOV.pl za błędy w dostawie jest ograniczona do istniejących warunków sprzedaży. EKKOV.pl jest zwolniony z odpowiedzialności za szkody i inne kary w wykonaniu umowy, które zostały uniemożliwione, utrudnione lub opóźnione przez okoliczności od nas niezależne. Czynnik zwolnienia obejmują m.in. interwencję rządową, nowe / zmienione ustawodawstwo, brak towaru, wojnę, pożar, powódź, zakłócenia pracy, zakazy, ograniczenia, sabotaż, zły transport lub warunki pogodowe lub brak dostaw od dostawców, działalność przestępczą osób trzecich.

PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

Wszystkie prawa własności intelektualnej, takie jak znaki towarowe i prawa autorskie, na stronie internetowej i w materiałach na niej opublikowanych należą do Meritum Olivier Sury, właściciela ekkov.pl lub jej spółek zależnych lub licencjodawców. Jakiekolwiek korzystanie z witryny lub jej zawartości, w tym kopiowanie lub przechowywanie takich treści w całości lub w części, do innych celów niż własny, niekomercyjny użytek, jest zabronione bez zgody Meritum Olivier Sury.

Witryna www.ekkov.pl może zawierać treści generowane przez użytkowników z aplikacji mediów społecznościowych. EKKOV.pl nie rości sobie żadnych praw do takich treści (obrazów, zdjęć i filmów itp.) i nie ponosi za nie prawnej odpowiedzialności. W przypadku podejrzenia naruszenia praw autorskich lub jakiegokolwiek innego prawa lub w inny sposób obrażenia takich treści, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

REGULACJE PRAWNE

Niniejsze warunki i korzystanie ze strony www.ekkov.pl podlegają prawu polskiemu. W zakresie dozwolonym przez prawo, sądy polskie mają wyłączną jurysdykcję w przypadku wszelkich sporów wynikających z niniejszych warunków użytkowania i korzystania z witryny przez użytkownika. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego lub inne ustawy mające zastosowanie do działalności i funkcjonowania sklepów internetowych w Polsce.

EKKOV.pl może zmienić niniejsze warunki użytkowania w przypadku zmiany przepisów prawa lub w celu poprawy działania strony internetowej. Za każdym razem, gdy zamawiasz u nas produkt, do umowy między Tobą a EKKOV.pl będą miały zastosowanie ogólne warunki obowiązujące w tym czasie. Dlatego powinieneś odwiedzić tę stronę, aby zapoznać się z aktualnymi warunkami, którymi jesteś związany przy składaniu zamówienia.